Çözüm Ortağınız

Mekansal bütünlüğü sağlayan
mimari projeler & tadilatlarla biz hazırız .

Mimari Çizim
18
Yıllık tecrübe
45
Anahtar Teslim Proje
427
Tadilat Hizmeti
93
Proje Çizimi

Mimari ve iç mekanlarda değişimin çağdaş yaşama sunduğu yenilikleri; etkileyici, kalıcı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte kullanarak, yaşamsal gereksinimleri akılcı ve teknolojik çözümlerle karşılayan zamansız mekanlar tasarlıyoruz ve uyguluyoruz.

Özgün tasarımlarıyla yaşayan, işlevsel, çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar meydana çıkarıyoruz. Cesur ve farklı fikirlerini ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon ile birleştiriyoruz. Teknolojinin yarattığı son yapı elemanı örneklerinin kullanıldığı nitelikli uygulama projelerinde, dayanıklılığın ve uzun süreli kullanımın ön planda tutulduğu malzemelerin kullanımına özen gösteriyoruz.

Konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine dek sunduğumuz hizmetlerin, eğilimleri özgün biçimde yorumlayan vizyonu ve enerjisi ile; hayal edilen mimari projeleri sizler için yaşanılır gerçekliğe dönüştürüyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Uzmanlığımız

Dış Mimarlık Hizmeti

Dış Mimarlık

01

Ev, Bina ve ofis için dış mimari ihtiyaçlarını karşılarken; sıfır yapı , onarım ve yenileme tadilatı hizmeti sunuyoruz.

İç Mimarlık Hizmeti

İç Mimarlık

02

Mutfak, salon, hol-koridor ve banyolarınıza değer katan mimari dokunuşları gerçekletiriyoruz. Sıfır daireden, yenileme hizmetine kadar...

Planlama ve Teknik Çizim

Planlama ve Çizim

03

Ev ve ofisleriniz için aklınızdakini ortaya çıkaran, teknik çizim talepleri, planlama ve tadilat işleri için bir telefon kadar yakınız.

Bu Ürünleri Kullanıyoruz

Bazı İş Ortaklarımız